| Úvod | Klub milovníků kamenů | O kamenech | Jak nakupovat? | Obch. podmínky | Zásady zpracování osobních údajů |
| Nákupní košík | Kontakt | Diskuzní fórum | Masáže a terapie |

Tento produkt je v: Aroma koutek » Olejové kompozice

Zpět na nabídku

SLUNCE ROZMARÝNY - krystal olej
POPIS, OBSAH CENA    
A, OSOBNÍ BALENÍ, 20 ml 220 Kč  
Počet ks: 
B, RODINNÉ BALENÍ, 50 ml 490 Kč  
Počet ks: 

Ilustrační fotografie:

SLOŽENÍ
Olejová kompozice doplněná drobnými kamennými krystaly v tmavé skleněné lahvičce s lékovkovým uzávěrem.
Obsahuje: základní mandlový olej, EO rozmarýna, EO vavřín, EO bergamot, EO citron, EO cedr, 3 až 7 g krystalů - křišťálu, růženínu a ametystu dle obsahu lahvičky

Datum spotřeby: olejové směsi mícháme pěkně za čerstva a přestože neotevřené se dají použít i po půl roce, pro využití jejich plného energetického potenciálu, doporučujeme používat hned po zakoupení. Po otevření lahvičky spotřebujte nejlépe do 14 dnů.
Skladování: uchovávejte v chladnějším a tmavším prostředí. Lednice není nutná.

LÉČIVÉ PŮSOBENÍ
Kompozice připravená k prosvětlení vnitřních smutků a žalů. Energie oleje přináší sebedůvěru, odvahu a víru ve vlastní potenciál. Zahřívá ducha a činí ho zářivým. Zvyšuje duchovní oddanost lásce. Kombinace olejů slunečních vlastností pomáhá obnovovat nadšení a radost ze života. Fyzicky je olej vhodný při ztuhnutí svalů, svalových křečích a bolestech. Lze použít při studeném katarovém kašli a bronchitidě. Olej má rovněž proti nadýmavé vlastnosti a podporuje trávení. Je rovněž vhodný k potírání bolavých kloubů chladné, znehybňující a křečové povahy. Je prospěšný při srdeční únavě, bušení srdce, nízkém krevním tlaku a chladných rukou a nohou. Prospívá při špatné koncentraci a nervové slabosti.

Působení kamenných krystalů v oleji
Už dříve v časech původních olejových bylinných směsi, jsme měli velkou radost, jak oleje posílené procesem energetizace, přinášely nám, našim přátelům a nakonec i vám zákazníkům zdraví a potěšení. Přesto vše, obsah drobných a před zalitím oleje, pečlivě očištěných a nabitých drobných krystalů křemene, dává olejovým směsím zcela jiný rozměr. Oleje jsou jednak díky obsahu krystalů přirozeným způsobem obohacovány o další potřebné minerály a zároveň jsou výrazně posilovány v rovině energetické. Výsledný ozdravný účinek olejů je tak mnohem komplexnější. Neomezuje se jen na působení v rovině fyzické, ale i psychosomatické až jemno hmotné. Díky této skutečnosti mají naše olejové směsi schopnost zacelovat a posilovat aurické pole člověka, což má příznivý vliv i na imunitní systém.

DOPORUČENÁ APLIKACE
Svlékněte se do naha a zkuste nejprve na sucho protřít pokožku celého těla. Olej naneste rovnoměrně na pokožku těla a opět poměrně razantně promasírujte. Pokud chcete olej využít jen lokálně, doporučuji ho vtírat zejména na oblast srdce a břicha Pro zvýšení sebedůvěry a posílení vyjadřovacích schopností aplikujte cca 15 až 30 min před důležitým pohovorem, jednáním. Před použitím lahvičku s olejem a kamenným zásypem proklepejte. Poté co drobné kamínky opět sednou zpět na dno lahvičky, olej použijte. Po spotřebování oleje lahvičku nevyhazujte. Do lékovky nalijte trochu vody a kamínky z ní vyklepte. Lahvička bude ráda odložena do sběrného boxu a omyté kamínky udělají radost nějaké domácí květině, případně mohou být vráceny Matce Zemi.


UPOZORNĚNÍ
U lidí s hypersenzitivní nebo alergickou pokožkou, u pacientů konzumující léky a dětí do 13 let olej zřeďte.

Způsob ředění: zakoupený olej přelijte do větší lékovky a přidejte podle potřeby 10 až 20 ml nejlépe neutrálního mandlového nosného oleje. Pokud nemáte použijte olej olivový nebo slunečnicový. Díky obsahu citrusů je tato směs mírně fototoxická. S tohoto důvodu je lepší se po aplikaci oleje na pokožku vyvarovat slunění. Tato olejová směs není vhodná pro ženy v těhotenství.

Všechny esenciální a rostlinné oleje jež jsou součástí této kompozice pochází z laboratoří přírodní kosmetiky Nobilis Tilia. Nobilis Tilia je česká značka s tradicí od roku 1994. Vysoká kvalita aromaterapeutických produktů je zaručena nezávislým certifikátem.

Čarovná moc odpuštění


Podrobnější informace