| Úvod | Klub milovníků kamenů | O kamenech | Jak nakupovat? | Obch. podmínky | Zásady zpracování osobních údajů |
| Nákupní košík | Kontakt | Diskuzní fórum | Masáže a terapie |

Tento produkt je v: Drůzy a krystaly » Drůzy

Zpět na nabídku

DRŮZA KALCIT SMARAGD Mexiko
OZNAČENÍ, VELIKOST, VÁHA CENA    
B, 7 x 13 cm, 780 g 640 Kč  
Počet ks: 
C, 5 x 13 cm, 720 g 620 Kč  
Počet ks: 
H, 5 x 11 cm, 530 g 490 Kč  
Počet ks: 
A, 4 x 11 cm, 497 g 470 Kč  
Počet ks: 
D, 5 x 11 cm, 436 g 410 Kč  
Počet ks: 
E, 6 x 10 cm, 500 g 480 Kč  
Počet ks: 
F, 5 x 13 cm, 488 g 460 Kč  
Počet ks: 

Originální fotografie:

 - B, výška - 7 cm, šíře - 13 cm, váha - 780 g, cena - 640 Kč
 - C, výška - 5 cm, šíře - 13 cm, váha - 720 g, cena - 620 Kč
 - H, výška - 5 cm, šíře - 11 cm, váha - 530 g, cena - 490 Kč
 - A, výška - 4 cm, šíře - 11 cm, váha - 497 g, cena - 470 Kč
 - D, výška - 5 cm, šíře - 11 cm, váha - 436 g, cena - 410 Kč
 - E, výška - 6 cm, šíře - 10 cm, váha - 500 g, cena - 480 Kč
 - F, výška - 5 cm, šíře - 13 cm, váha - 488 g, cena - 460 Kč

KOMPONENTY: přírodní drůzy zeleného (smaragdového) kalcitu různých tvarů a velikostí.
Velikost a váha drůz: dle nabízených originálů

Cena není výhradně stanovena podle velikosti a váhy originálu. Výslednou cenu ovlivňuje i kvalita drůzy - barva a kompaknost krystalů atd.

LÉČIVÉ PŮSOBENÍ
Drůzy ze zeleného smaragdového kalcitu vyzařují mírnou, příjemnou energii a tím přispívají k uvolňování nadbytečného potenciálu vzteku, napětí a agesitivity v prostoru našich domovů, ale také v nás samotných. Podporují růst a to nejen v naší lidské fyzické a duševní rovině, ale i např. ve světě zvířat a rostlin. Zelené kalcity jsou více než jiné druhy minerálů spojené se světem matky přírody a jejími říšemi. Jedná se o zářiče přitahující svět elementárních bytostí. Zařazení drůz smaragdového kalcitu do přírodních zákoutí v našich bytech tvořených rostlinami, fontánami ap. přispívá k zvýraznění a energetickému posílení tohoto prostoru i pokud jde o aktivní účast elementárů.

V psychické rovině podporují naději a víru na lepší časy. Vyrovnávají emoční nerovnováhu jak v prostoru, tak v nás lidech a celkově tak přispívají k duševní rovnováze. Díky tomu, že nám umožňují spojení s vyššími světy, vnáší do našich životů nové zajímavé myšlenky, nápady a celkově podporují naši chuť tvořit. Tiší neklid, pomáhají nám urovnat a ujasnit si naše priority, překročit svůj vlastní stín a změnit překonaný způsob myšlení a života.
V rovině fyzického těla regulují srdeční rytmus a nepravidelný krevní tlak. Podporují hojení kostí, zlomenin, kůže. Sráží horkokrevnost a teploty. Pomáhají v hojení spálenin. Energie smaragdových kalcitů rovněž dobře podporuje funkci plic a pomáhá při plicních potížích. Brání nadměrnému pocení, zvláště jsou-li příčinou citová vzrušení. Mají schopnost snižovat usazování nadbytečného vápníku v tělesných orgánech a regenerují svaly po únavě.

DOPORUČENÍ: kámen je dobré občas očistit pomocí tekoucí vody (v ideálním případě na nějakou dobu umístit do čistého potoka). Smaragdový kalcit nabíjíme na noční obloze nejlépe během dorůstání měsíce, ideálně při úplňku.

Upozornění: kalcity jsou celkově citlivé na přímé sluneční záření. Na slunci se tento jemný kámen energetiky deformuje, vnitřně vysušuje a ztrácí barvu!

Podrobnější informace

O kalcitu

Kalcit v další nabídce...

Smaragd v další nabídce...