| Úvod | Klub milovníků kamenů | O kamenech | Jak nakupovat? | Obch. podmínky | Zásady zpracování osobních údajů |
| Nákupní košík | Kontakt | Diskuzní fórum | Masáže a terapie |

Tento produkt je v: Masážní kameny » Masážní kameny

Zpět na nabídku

RŮŽENÍN TROMLOVANÝ masážní - Madagaskar
VELIKOST, VÁHA CENA    
průměr cca 5-6 cm, 90 - 120 g 145 Kč  
Počet ks: 
průměr cca 6 cm, 120 - 150 g 180 Kč  
Počet ks: 
průměr cca 6,5 cm, 150 - 180 g 215 Kč  
Počet ks: 
průměr cca 7 cm, 180 - 210 g 250 Kč  
Počet ks: 
průměr cca 7,5 cm, 210 - 240 g 290 Kč  
Počet ks: 

Ilustrační fotografie:

POPIS
Díky přírodní metodě vyhlazení (tromlování) získává kámen na barevnosti. Mookaitu dominují odstíny hnědé, cihlově červené, ale i modré a zelené. Tvar kamene je vybírán tak, aby se dal dobře uchopit v dlani a mohl být použit i k masírování. Každý kámen je originál, v některých detailech se může od fotky lišit. Obdržíte pečlivě vybraný kus z naší nabídky.

CRARAKTERISTIKA KAMENE V KOSTCE

Psychická rovina
Růženín umožňuje léčit srdce tím, že nám pomáhá otevřít se lásce na všech úrovních a soustředí naši energii na lásku k sobě. Posiluje rovněž vnitřní mír, klid a uzdravování.

Fyzická rovina
Oběh; léčení matek po komplikovaném porodu; kůže, obzvláště nemoci vyvolané stresem; bolesti hlavy, plodnost, pohlavní orgány, ženský reprodukční systém, tělní tekutiny

ZPŮSOB POUŽITÍ
Valouny růženínu se výborně hodí k masážím, ale i k přikládání. Růženín v podobně vysoké kvalitě, je spolehlivým léčitelem srdce, na které působí jak fyzicky, tak psychicky. Další výraznou oblastí, kde se uplatňuje jeho intenzivní jemné vyzařování, je oblast I. a II. čakry. Tedy oblast hráze (perinea) a okolí stydké kosti. Kámen umístěný v dolních partiích trupu nejen že posiluje tamní energetická centra, ale má přímý léčivý vliv na pohlavní orgány. Růženín položený na jakékoliv místo těla, má pro lidský organismus harmonizující účinek.

LÉČIVÉ PŮSOBENÍ - VLASTNÍ ZKUŠENOSTI S KAMENEM
Růženíny jsou mi věrnými pomocníky v masážích již několik let a to především k harmonizaci oblasti srdce, kde zmírňují svalovou tensi, jež bývá úzce propojena s psychickým stavem člověka. Masáží lze uvolňovat napětí v hrudi, klíční oblasti a šíji. Uvolnění se přitom automaticky promítne i na plicích, díky čemuž se prohloubí dýchání. S růženínem rád pracuji protože vím, že neubliží a téměř vždy pomůže. Jeho energie je jemná, intenzivní, zasahující hlubiny naší duše. Proto lze kámen využít prakticky ve všech případech psychického vyčerpání, stresu a citového zranění. Vždy působí jako ozdravný balzám na naše bolavá srdce. Pro posílení a léčbu pohlavních orgánů valoun růženínu vkládejte na noc do rozkroku. Protože růženín propojuje tělo s duší, doporučuju ho pokládat na každé ze 7 energetických center (čaker). Pokud se cítíte oslabeně, lehněte si na záda a na každé z center zkuste položit dobře ošetřený růženín. Relaxaci umocníte příjemnou hudbou a s kamenem ladící olejovou esencí (růže, pelargonie, růžové dřevo), kterou můžete nakapat do aromalampy.

ENERGETICKÁ OČISTA
Po použití kámen opláchneme pod tekoucí vlažnou vodou nebo ho aspoň na dobu cca 12 hodin ponoříme do nádoby s vodou, do které můžeme přidat sůl. Nabíjíme krátce při východu nebo západu slunce, nejlépe však pod noční oblohou při dorůstajícím měsíci, ideálně za úplňku.


Podrobnější informace

O růženínu

Růženín v další nabídce...