Radost ze života - vřelost - energie
Voda z jantaru má měkkou a voňavou chuť. Prohřívá a celkově dodává organismu energii. Psychicky uvolňuje od strachů a přináší duši teplo a jas. Vodu lze užívat i vnějším způsobem při léčení vyrážek.
Nové vylepšené doplněné složení!
OBSAH SÁČKU:
60 g drobných jantarů, 40 g drobných křišťálů
PŘÍPRAVA JANTAROVÉ VODY
K tvorbě jantarové vody je dobré využívat nádobu z čirého skla. K tomutu účelu dobře poslouží např. džbán, jehož tvar dovolí pohodlně prostrčit ruku dovnitř a tím manipulovat s kamínky. Pro ochranu vody před vnějšími nečistotami, je vždy lepší, má-li karafa uzaviratelné víko s otvorem sloužící k nalévání vody a současně i jako průduch pro okysličování vody. Na dno této nádoby nasypte přiměřené množství dobře očištěných kamínků (cca 200 g na 1,2 l) a zalijte je vodou. Na kamenech se po nějaké době mohou vytvořit bublinky, které jsou známkou toho, že voda je dobře očištěná, nabitá a připravená k použití. Bublinky na které se těšíte si ale nespleťte s bublinkami, které se někdy vytvoří krátce po načepování vody do džbánu. Délka přípravy elixíru záleží na kvalitě vody, množství a druhu kamenů. U většiny kamenných druhů však pro přípravu elixíru stačí 12 hodin. S tohoto důvodu se dobře osvědčuje zalití zásypu kamínků večer. Během noci se vám voda hezky upraví a ráno ji máte připravenou ke konzumaci. Kameny upravená ("nabitá") a přitom stále chutná voda, vydrží i několik dní při pokojové teplotě.
Sluneční voda - máme vyzkoušeno, že celý proces úpravy vody lze posílit a zároveň i urychlit tím, že džbán s vodou a kameny umístíme na 1 - 3 hodiny na přímé slunce. Jak sami zjistíte, bublinky, jež jsou předpokladem dobrého očištění vody, se začnou kolem kamínků vytvářet již po krátké době. Takto na slunci ošetřená voda je zárukou kvality a většinou i výborné chuti. Navíc příjemně ohřátá voda je pro lidský organismus v jakékoli roční době zdravější.
Doporučení - pokud kamenný elixír vytváříme z nekvalitní pitné vody, je energie nabitých kamínků z většiny spotřebována na její očistu (kamínky na sebe vážou toxiny a těžké kovy). Kameny díky tomu už většinou nemají dostatečnou kapacitu vodu energeticky prosvětlit. S tohoto důvodu se nám osvědčilo džbány doplňovat vodou z filtrů nebo nádobu s připravovaým elixírem umístit na Orgonitový zářič
Jinou než pitnou vodu pro tvorbu kamenného elixíru nepoužíváme!
PÉČE O KAMENNÝ ZÁSYP
Základní očista - kamínky aspoň 1 x týdně nebo po vypití 2 džbánků vody propereme ve vlažné vodě přímo dlaní v nádobě. Zásyp po proprání několikrát opláchneme pod tekoucí vodou a vystavíme k odpočinku ven na vzduch. Jantary Nabíjíme 1 - 2 hod na mírném večerním nebo ranním slunci, přes noc, nebo více hodin ve stínu. Zatímco zásyp křišťálů můžeme na slunci dobíjet neomezeně. Tak či onak jantar potřebuje ke své regenaraci ve venkovním prostředí minimálně den. Ošetřené kameny potom společně nasypte zpět do džbánku a zalíjte studenou vodou.
Postup základní očisty kamenů je rovněž vhodný po zakoupení této směsi - před jejím prvním použitím.
Hlubší očista - vzhledem k citlivosti kamenné pryskyřice očistu v octovém výluhu neprovádíme. Tvorbu sanitrového povlaku na janterech lze minimalizovat tím, že k přípravě elixíru použijeme vodu z filtru, nebo vodu měkčí.
DÁVKOVÁNÍ
Jantarovou vodu pijeme nejlépe po doušcích ráno na lačný žaludek nebo v průběhu dne vždy raději před jídlem. Začněte na 0,2 dl. Tedy 3 x 0,2 dl vody denně. Později můžete pití vody navýšit.
Vnější použití je vhodné zejména na omývání hrudníku, krční páteře, spánků, obličeje, břicha a to ve chvílích, kdy se cítíme fyzicky i psychicky unavení. Rovněž při akutních astmatických stavech, během nachlazení, nebo pocitech spojených s prochlazením. Voda příjemně prohřívá i místa spojená s revmatismem - hlavně klouby. Vodu z jantaru lze využít i na potírání problematické pleti, zejména při léčení vyrážek, ekzémů, alergií a drobných zevních poranění. V ústní dutině mírní záněty dásní a sliznice.
LÉČIVÉ PŮSOBENÍ
Je dobré si uvědomit, že kameny ovlivňují kvalitu vody jak fyzicky, tak psychicky. V rovině těla ji obohacují zejména svým chemickým složením - např. o potřebné minerály. V psychické / jemnohmotné rovině je voda sycena jemnými energiemi - tzv. světelnou vibrační matricí kamenů. Pokud se o kameny dobře staráme, výsledný elixír příznivě ovlivňuje kvalitu našich jemnohmotných těl (aury). Silná, ucelená aura bez trhlin je nejen základem naší psychické pohody, ale díky její přirozené ochraně, jsme daleko více odolní vůči různým onemocněním. Kvalita vody má tedy ve výsledku přímý vliv na náš imunitní systém.
Jantarová pryskyřice, známá svým propojením se sluncem, vodu obohacuje o sluneční vlastnosti. Jantarová voda dodává organismu energii a pomáhá proteplovat špatně prokrvované oblasti těla. Mírní revmatické potíže, chrání před infekcí, snižuje horečky a celkově pomáhá při nachlazení a zánětech. Jantarem projasněná voda pozitivně působí na hormonální a trávicí systém člověka. Lze ji uplatnit i při onemocnění močového ústrojí. Rovněž pomáhá při potížích žaludečního, jaterního a střevního charakteru. Jantarovou vodu je vhodné užívat i při astmatu a bronchitidě. Posiluje imunitní systém, aktivuje látkovou výměnu a funkci štítné žlázy. Vodu z jantaru lze využít i vnějším způsobem na potírání problematické pleti, zejména při léčení vyrážek, ekzémů, alergií a drobných zevních poranění. V ústní dutině mírní záněty dásní a sliznice.
Popíjením jantarové vody můžeme ovlivňovat i náš psychický stav. Elixír vnáší do duše teplo i jas, rovnováhu a zbavuje nás strachu. Vůně a lehkost jantarové vody nám může napomoci vytvořit příjemnou atmosféru ve svém nitru. Upevnit se ve svém břichu a zvládat tak překážky každodenního života.
Křišťál vodu prosvětluje, uceluje, podporuje účinek jantarů
KONTAKT | OBCHODNÍ PODMÍNKY | GDPR | Nastavení souborů cookie
©2024, Světlokamenu